Śniadanie ze sztuką

Śniadanie ze sztuką

Śniadanie ze sztuką

Seria Steel Touch – marki Russell Hobbs – to wyjątkowe połączenie innowacyjnej technologii sterowania dotykowego z ekskluzywnym geometrycznym wzornictwem inspirowanym malarstwem Pieta Mondriana. Proste a zarazem szykowne urządzenia stanowią eleganckie dopełnienie nowoczesnych kuchni. Linia śniadaniowa Steel Touch została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie wysmakowane otoczenie, oryginalny design i funkcjonalność.

Kuchnia – serce domu i miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi – jest dziś równie chętnie eksponowana jak salon. Dlatego warto zadbać nie tylko o jej funkcjonalność, lecz także o niepowtarzalny styl i klimat. Seria Steel Touch spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. W skład serii wchodzą: czajnik, ekspres przelewowy oraz toster.
Czajnik Steel Touch – elegancja i prostota w jednym

Prosty czajnik o geometrycznym kształcie został wyposażony w technologię sterowania dotykowego zapewniającą łatwą i wygodną obsługę. Jedno dotknięcie wystarczy, by uruchomić lub wyłączyć urządzenie.
Czajnik posiada pokrywę otwierającą się pod naciskiem, wyjmowany filtr wodny oraz wskaźniki pracy urządzenia i poziomu wody. Jednorazowo można w nim zagotować 1,7 L wody.
Sugerowana cena detaliczna – 569 złotych

Ekspres Steel Touch – klasyczny wzór ze smakiem

Szykowny ekspres do kawy Steel Touch wyróżnia się spośród innych ekspresów przelewowych oryginalnym szklanym dzbankiem w kształcie sześcianu (o pojemności 1,25 L). Sterowany dotykowo jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy zaledwie jeden dotyk, by uruchomić urządzenie i po kilku minutach można delektować się smakiem aromatycznej kawy. Ekspres posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,35 L. Jednorazowo można przygotować w nim 10 filiżanek kawy. Dodatkowo posiada funkcję automatycznego wyłączania, która oszczędza energię i zapewnia bezpieczeństwo.
Sugerowana cena detaliczna – 649 złotych

Toster Steel Touch – funkcjonalność i styl

Gładki, niewielkich rozmiarów toster Steel Touch to piękny i jednocześnie funkcjonalny gadżet kuchenny. Panel dotykowy ułatwia kontrolowanie pracy urządzenia. Regulacja stopnia przyrumienienia oraz funkcja odliczania czasu opiekania pozwalają przygotować tosty odpowiednio wypieczone.
Toster posiada funkcję rozmrażania oraz funkcję podgrzewania bułek i rogalików. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w automatyczny napęd obniżający pieczywo i przycisk „stop”, który umożliwia przerwanie pracy tostera w dowolnym momencie.
Sugerowana cena detaliczna – 529 złotych

Urządzenia z serii Steel Touch wyróżnia nie tylko prosta, geometryczna forma. Wzrok przyciąga oryginalna kompozycja kolorystyczna odwołująca się do kontrastujących ze sobą barw prostych. Stal, czerń i nasycona czerwień stanowią intrygujące połączenie.
Cała seria została wykończona szczotkowaną stalą nierdzewną, dzięki czemu na urządzeniach nie pozostają ślady palców. Dodatkowo na obudowie jest umieszczone eleganckie tłoczone logo marki Russell Hobbs.

O marce Russell Hobbs
Firma Russell Hobbs została założona przed dwóch brytyjskich wynalazców – Billa Russella i Petera Hobbsa – w roku 1952, kiedy to stworzyli oni pierwszy ekspres do kawy z funkcją utrzymywania temperatury. W roku 1955 wprowadzono na rynek pierwszy na świecie czajnik elektryczny. W kolejnych latach Russell Hobbs stopniowo rozszerzał ofertę na inne segmenty artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Russell Hobbs są wysokiej jakości, nowoczesne i innowacyjne. Tworzą one miłe chwile w codziennym życiu – pierwsza świeżo zaparzona filiżanka kawy rano, wyprasowana koszula, sympatyczny obiad rodzinny – wszelkie pozornie prozaiczne, lecz niezwykle ważne momenty. Od listopada 2010 r. Russell Hobbs należy do działającej na całym świecie grupy Spectrum Brands.

Informacja prasowa (First AiD Communication).