Porcelanowa arystokracja

Porcelanowa arystokracja

Porcelanowa arystokracja

Jaka porcelana najlepiej pasuje na wytworne przyjęcie? Które filiżanki wybrać, by spotkanie przy kawie było prestiżowe i eleganckie? Najlepsza porcelana pochodzi z Chin. Wiele wieków tradycji i kunszt rzemieślników sprawiają, że wyroby ceramiczne z dalekiej Azji cieszą się uznaniem na całym świecie. Na bazie tych doświadczeń powstała ekskluzywna porcelana I Disegno.Porcelana I Disegno to trzy stylowe serie produktów. Składają się one z praktycznych zestawów obiadowych i gustownych serwisów kawowych. Talerze, misy, filiżanki, i cukiernice tworzą nie tylko praktyczne ale przede wszystkim piękne komplety. Staną się ozdobą każdego, nawet najbardziej wytwornego przyjęcia.

Wszystkie linie produktów I Disegno wykonane są z najszlachetniejszej z odmian chińskiej porcelany – Fine Bone China. Zapewnia to najwyższą jakość, nieskazitelną biel i wyjątkowe walory użytkowe porcelany sygnowanej nazwą I Disegno.

Nawiązaniem do tradycji i klasyczną elegancją charakteryzuje się seria Elegi. Harmonijne kształty, delikatne tłoczone brzegi i gustowne srebrne wykończenie, sprawiają, że komplet ten szczególnie pasuje do stylowych wnętrz i aranżacji.

Seria Fiore przeznaczona jest dla bardziej odważnych miłośników pięknego wzornictwa . To śnieżno biała porcelana wykończona romantycznym, kwiatowym motywem w kolorze pasteli. Cechy serii Moderno to minimalizm i nowoczesność. Miękkie, geometryczne kształty emanują prostym, dyskretnym urokiem.

Porcelanę I Disegno wprowadza na rynek firma Philipiak Polska. To największa w Polsce firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Tworzy ją, oprócz I Disegno, kilka prestiżowych marek, m.in. Kallman, Prosense, Linea Natura. Najbardziej znanym produktem oferowanym przez firmę są ekskluzywne naczynia Philipiak, przeznaczone do zdrowego gotowania.